Консультація й основна психологічна підтримка від стихійних лих Львів

Тел. 0632404508 | | Тел. 0679802165

Потреба психологічної підтримки виникає, коли людина сама не здатна справитись зі своїми страхами, тривогою, депресивним станом. Психологічна підтримка може бути необхідною у будь-якому віці, дорослим та дітям. Скільки існує людей, стільки й потреб для звернення за подібним видом допомоги. Хтось приходить до психолога у Львові, щоб справитись з нелегкою життєвою ситуацією та знайти правильне рішення, інші бажають позбавитись душевних страждань. За психологічною допомогою можуть звернутись і ті, кому складно встановити чи підтримувати відносини з іншими особами.

Надати соціально-психологічну підтримку будь-кому можуть в територіальних центрах психологічної підтримки населення та професійної орієнтації та інших психологічних службах.

Коли людина потребує психологічної підтримки

потреба психологічної підтримки Львів
Далеко не кожен громадянин здатен визнати, що самостійно не вирішить свою проблему, та звернутись за психологічною підтримкою. Найчастіше таке рішення виникає, коли людина починає розуміти, що певна подія в житті постійно повторюється та закінчується тим самим безрадісним результатом. Звернення за допомогою до психолога передбачає, що людина визнає, що в її житті щось проходить не так і бере певну відповідальність за власне життя.Детальніше

Потреба у психологічній підтримці може виникнути будь-коли. Життя далеко не завжди проходить білою смугою і в будь-який момент можуть виникнути негаразди. І навіть коли все ніби йде добре, нічого поганого не трапляється, людину, як раніше, нічого не радує, а навпаки – все дратує, у неї постійно поганий настрій, що колись подобалось, навпаки, відвертає. В такому випадку не слід самостійно ставити діагноз, краще звернутись до кваліфікованого фахівця, який не лише знайде проблеми такого настрою, але й допоможе їх подолати, надавши соціально-психологічну підтримку. Адже це можуть бути прояви:

 • депресії;
 • вікової кризи;
 • життєвої кризи;
 • страхів, фобій;
 • психологічної залежності;
 • травматичного неврозу.

Підтримка рідних грає дуже важливу роль, без їх допомоги обійтись складно у скрутних ситуаціях, але, консультація й основна психологічна підтримка надається саме психологами.

Що містить в собі поняття психологічна підтримка

Психологічна підтримка Львів
До складних психологічних ситуацій можна віднести будь-яку ситуацію, що впливає на нормальну життєдіяльність людини, та вона через те потребує психологічної підтримки. Неочікувана трагічна втрата близької людини, а особливо дітей, стихійне лихо, соціальні негаразди можуть спровокувати складні стани, серед яких:

  • порушення адекватності;
  • затяжний плач;
  • постійні скарги, самозвинувачення;
  • страх перед усім новим.

Психологічна допомога може бути:

 • життєвою;
 • професійною.

Якщо хтось душевно підтримав знайомого чи сусідку – це вважається життєвою допомогою. Про професійну психологічну допомогу говорять, коли підтримку було надано спеціалістом-психологом. Психологічна підтримка – це професійна допомога, що надається людині для вирішення різного роду психологічних проблем. Під час психологічної консультації відшукуються варіанти, як можна справитись з негативними відчуттями, впоратись зі станом безсилля та безпорадності.

Хто може надати соціально-психологічну підтримку

надати соціально - психологічну підтримку Львів
Надати соціально-психологічну підтримку може кваліфікований психолог, що має вищу професійну освіту чи пройшов професійну перепідготовку в галузі психології. Звертаючись за допомогою, більшість людей вважає, що полегшення прийде одразу, вже після першого сеансу. Але, розповісти про свою проблему, ще не значить її позбавитись. В такому разі вони переоцінюють можливості спеціаліста та недооцінюють власну активну участь у вирішенні власної проблеми. Часом при потребі психологічної підтримки для повної реабілітації необхідні місяці, а часом навіть роки активної роботи.
На сьогодні існують соціальні групи допомоги та психологічної підтримки, створені в соціальних мережах, де надається допомога жертвам насильства, свідкам трагічних подій, стихійних лих. Така допомога може бути дієвою на первинному етапі, а надалі все одно краще звернутись до соціально-психологічної служби.

Консультація й основна психологічна підтримка

Консультація й основна психологічна підтримка відрізняється від підтримки, яку можуть надати близькі люди у вигляді співчуття, розуміння, душевного тепла. Психологічна підтримка – це спільна робота, в якій головна роль відводиться пацієнту. Він повинен:

 1. вчасно приходити на сеанси психотерапії;
 2. не пропускати прийоми без поважної причини;
 3. надавати психологу всю необхідну інформацію для розуміння природи існуючих ускладнень.

Дехто вважає, що психолог знає, як треба жити, та вкаже правильний шлях. Але насправді під час прийому він буде уважно слухати пацієнта, спостерігати за його поведінкою, щоб мати змогу поділитись своїм баченням того, що стало причиною існуючої проблеми. Психолог підведе людину до розуміння того, що втікає від її погляду, допоможе встановити зв’язок між почуттями та поведінкою, між минулим та сучасним, тим самим все ближче підходячи до вирішення проблеми.

Психологічна підтримка від стихійних лих

консультація й основна психологічна підтримка Львів
Останніми роками досить актуальною є психологічна підтримка від стихійних лих. Так сталось через те, що люди пережили за останні десятиліття велику кількість катастроф, що спричинили зміни в екології та загибель людей. Серед подібних бід слід відзначити аварії у Чорнобилі на АС, в США, на хімічних заводах Індії, Італії, Німеччини, Швейцарії, авіаційні та залізничні катастрофи, на автошляхах. Також психологічна підтримка від стихійних лих необхідна через різке зростання гарячих точок у різних куточках планети та антропогенних катастроф. Всі ці ситуації значно впливають на психіку людини, викликаючи значний стрес і, як наслідок, – психічні розлади. Тому при стихійних лихах будь-якого характеру необхідна допомога соціального працівника та психологічна підтримка, щоб людина могла прийти до тями та продовжити жити.