Профорієнтація школярів – старшокласників. Професійна орієнтація учнів

Тел. 0632404508 | | Тел. 0679802165

профорієнтація старшокласників
Якісна профорієнтація старшокласників – запорука надійного виховання підлітків. Не секрет, що у такому віці людина потребує допомоги з боку дорослих, але надмірна увага злякає дитину та розлютує її. Потрібна профорієнтація школярів, яка буде виконуватися кваліфікованим спеціалістом. У Львові скористатися допомогою фахівця здатен кожний городянин. На сайті ви зможете без зайвих проблем та переплат замовити послуги психолога, який швидко визначить проблеми та бажання підлітка. Це важливо, отже ви збираєтеся віддати навчатися дитину, яка, можливо, своє життя присвятить роботі за спеціальністю.
Вибір професії – важливий крок у житті. Напевно кожний знає хоч одну людину, яку змусили навчатися там, де вона не бажала. Наприклад, заможні батьки віддають проти бажання навчатися у дорогі ВИШі за кордон. Зрозуміло, що всі ми бажаємо найкращого своєї дитині, але для вибору професії треба поговорити. Проходити профорієнтація учнів може у режимі тестування. Це найбільш сприятливий підхід та не займає багато часу. Компетентні спеціалісти нашої компанії підібрали та розробили не тільки запитання, а й порядок їх слідування. Це допомагає швидко виявити інтереси та напрямки думок. Правильні щирі відповіді на крок зближують тестуємого до вибору професії саме за бажанням. Батьки при цьому повинні проаналізувати результати тесту та разом з психологом визначити декілька професій, які потім представити підлітку для остаточного визначення.

Профорієнтація старшокласників – важливий крок у житті

профорієнтація школярів
Профорієнтація школярів – старшокласників повинна проходити під пильним наглядом кваліфікованого працівника. Спеціалісти нашої компанії мають достатній досвід для проведення маніпуляцій психологічного впливу. Але це не головне. Ми не стільки намагаємося впливати, скільки розкриваємо таємні сторони життя та відчиняємо підсвідомість. Впевнені, що всі відповіді вже знаходяться у людині. Просто потрібно допомогти їй почути їх. Детальніше

Звичайна профорієнтація старшокласників робить просто неможливе. Вона будує майбутнє й, як показує практика, успішно. Задачею співробітника нашої компанії є всебічна допомога якомога точніше визначити пріоритети та надати свої висновки. Всі ті, хто вже встиг звернутися до нас, отримали повний комплекс послуг та почали навчання за рисами характеру та іншими показниками, які точніше відповідають професії. Наш психолог проводить індивідуальну работу, а не шаблонну. Перед усім, він знайомиться з особистістю, вивчає її психологічний портрет, а вже потім вживає необхідних заходів для отримання затребуваної інформації. Перевагами такого підходу вважаємо:

  • визначення мотивації та сфери інтересів;
  • визначення особистих якостей;
  • оцінка потенціалу

Вважаємо, що профорієнтація старшокласників – це важливий крок та нехтувати ним не потрібно. Якщо потрібна допомога, то наші фахівці готові надати її в повному індивідуальному обсязі. Наша робота дійсно приносить плоди. Вартість дозволяє замовити особистого психолога та отримати необхідну інформацію від професіонала.

Профорієнтація школярів: за та проти

Розглянемо деякі фактори та їх наслідки для дитини перед замовленням послуги профорієнтація школярів в будь-якій компанії чи у приватної особи. По-перше, це абсолютно індивідуально. Учень старших класів достатньо доросла людина, яка повинна сама зрозуміти важливість звернення до психолога. Якщо така пропозиція зустріне вкрай різке ставлення, то потрібно подумати чи можна працювати у даному напрямку у подальшому. Справа в тому, що психіка дитини ще досить слабка. Ви повинні правильно донести інформацію до неї або знайти інший підхід. Наприклад, запропонувати пройти тестування разом із друзями та повернути цю подію у необхідну форму або ігрову. Проти такої пропозиції дитина навряд чи піде та під впливом однодумців дасть згоду на консультування. Якщо дитина категорично проти, то тягнути її насильно не потрібно. Подзвоніть та проконсультуйтеся з нашим психологом. Впевнені, ми разом знайдемо інший вихід із ситуації.
Профорієнтація школярів – старшокласників виконується надсучасними методами, які пройшли практичні випробування. Ми відповідаємо за якість результатів. За законом проведення діяльності, де проходить психологічна соціальна робота та профорієнтація старшокласників контролюється та регулюється з боку держави. Ми маємо всі необхідні документи для ведення діяльності у цьому напрямку. Видаємо письмові висновки щодо результатів обстеження та тестування. Виконуємо взяті на себе зобов’язання.

Профорієнтація учнів: до кого звертатися

Перед тим, як профорієнтація учнів не стала негативним явищем у ваших очах, потрібно зрозуміти, що звертатися потрібно лише до професійних працівників. Розуміємо, що за об’явою невідомих осіб теж звертаються, навіть платять гроші, але часто потрапляють у пастку шахраїв. Зрозуміло, що розказати красиво можна все, що завгодно, тому перед зверненням переконайтеся у фахових здібностях та почитайте відгуки. Не тільки профорієнтація учнів , а й інші соціальні послуги важливі. Професійні фахівці пропонують їх, тому звертатися варто до компаній чи приватних осіб з певним досвідом, необхідними документами, переліком послуг та позитивними прикладами. Ми знаємо, що профорієнтація школярів може проводитися не індивідуально, а в певній групі. Це може бути відбуватися, як в приватному порядку, так й у стінах школи. При зверненні до нас ми розробимо такі програми.
Практичний психолог знає, що профорієнтація старшокласників – заняття складне. Але в арсеналі наших працівників є все необхідне для досягнення високої мети. Вважаєте, що допомога соціального працівника у Львові вам потрібна? Тоді не слід чекати! Дзвоніть і ми розберемось з проблемами. Професійна профорієнтація школярів пройде швидко, але принесе результат. Зазирніть у найближче майбутнє. Бачити, як дитина із задоволенням отримує освіту? Чи допомогла профорієнтація учнів?. Напевно, ми зробили це разом.

Контакти

Тел. 0632404508

Тел. 0679802165