Консультація з питань шлюбу і сім’ї

Тел. 0632404508 | | Тел. 0679802165

На даному етапі розвитку суспільства все актуальнішим стає питання, як зберегти щасливий шлюб. Одним із методів профілактики розлучень та шляхом гармонізації сімейних стосунків є консультування молодих пар, які планують вступити в шлюб. Багато закоханих пар не впевнені у своєму виборі, не знають чого вони хочуть; як оцінити свій вибір, впевнено знайти своє щастя, який буде результат і як рухатись впевнено у соціум. Міцний шлюб потребує добрих стосунків, переконань, знань, виховання з позиції етнопедагогічної культури, щоб донести у свідомість тим хто хоче стати подружжям.

В нашій культурі етап підготовки до сімейного життя зводиться до організації весільної церемонії і це те, що об’єднує молодих партнерів в даний момент. Але наступного дня коли молода пара починає спільне життя виникає безліч запитань, на які вони не можуть відповісти один одному. Після шлюбний період вони не можуть зрозуміти один одного, всі слова, думки, побутові дії набувають інших значень і це – приводить до розвалу сім’ї. Саме роль консультанта з питань шлюбу і сім’ї набирає фундаментальних врівноважень, дає можливість сім’ї, молодій парі, або які тільки познайомились зробити правильний вибір, що відповідає всім етичним, етнічним, соціальним та релігійним нормам. Консультування з питань шлюбу можна відвідувати дуже часто, якщо цього потребує сім’я, подружжя, одинокі та закохані, які планують створити сім’ю, в зв’язку змін обставин та інших випадків у житті.
Детальніше


Після весілля подружжя стикаються з більшими вимогами, відповідальністю, обов’язками, що впадає неминучими конфліктами та спірними питаннями. Партнери мають керувати різними процесами: стосунки між собою, з оточенням, адаптуватись до сімейного щастя, дорожити кар’єрою, вихованням дітей,  плануванням розвитку сім’ї, що потребує узагальнення та усвідомлення для того, щоб зберегти сімейний стан та його щастя. В процесі народження дітей у сім’ї виникають сімейні конфлікти та спірні питання, що травмує психічними перевантаженнями усю сім’ю, що буває не находить вихід із складної ситуації. Соціальні послуги працюють саме для, Вас, ми вам допоможемо у любий та вигідний час, щоб надати гідну соціальну допомогу.  Пам’ятайте, шановні клієнти, як говорить мудрість: «Куй залізо поки гаряче, а навчайся жити поки молодий».  Ми активно надаємо допомогу тим, хто попав у складне становище, а саме: подружні незгоди, конфлікти, суперечка, подружні зради, невірне витрачення коштів у сім’ї, все це – робота консультанта з питань шлюбу і сім’ї, що надає позитивний результат та вихід із складного становища. Шлюб це – святе таїнство згідно церковних канонів, де християнство ставиться з повагою та бере активну участь у житті з церквою.

Шлюб не може бути створений силою,  під утиском родичів, кар’єристів, бізнесменів, а має бути  заснований на взаємній згоді наречених, а любов повинна бути заснована на взаємних почуттях гідності приємності.

Існують чотири області сімейного щастя, в яких партнери повинні бути в згоді перш ніж іти до вівтаря: духовність, діти, батьки і гроші.  Дослідження показують, що пари, які мають спільні погляди на ці питання до вступу в шлюб мають набагато більше шансів відчувати успішність шлюбу і проводити довге та щасливе життя разом.

Мета такого сімейного консультування полягає в тому, щоб  була по-справжньому щасливою та вірною в довгостроковій перспективі.

Питання, які розглядає консультант у процесі дошлюбного консультування:

  • глибоке пізнання партнерами один одного;
  • усвідомлення в реальності очікувань від сімейного життя;
  • налагодження навичок ефективної комунікації та взаєморозуміння;
  • усвідомлення відповідальності перед богом і народом;
  • 5 знання психологічних відмінностей між чоловіком та жінкою у всіх сферах життя;
  • значення еротичної любові інтимності та сексуальності у подружньому житті;
  • сім’я,планування сім’ї;
  • розвиток сім’ї дружньо-партнерських стосунків.

Ми запобігаємо не обґрунтованих розлучень, що м’яко сказані: «Я більше не можу терпіти», це не вихід з положення шлюбних стосунків. Згадаємо народну педагогіку, національне виховання, що пройшло крізь віками у шлюбних стосунках, це –  згаданий сьогодні (український рушник), на якому було об’єднане щастя закоханих пар, що вважалось перлиною українського виховання у процесі збереження шлюбів.

Ще одна суттєва причина популярності сьогоднішнього консультанта  полягає в тому, що  консультування з питань шлюбу і сім’ї полягає в усвідомленні того, що добробут  між подружжями залежить від благополуччя належного виховання, свідомих етичних, релігійних переконань.

Теперішнє вирішення подружніх проблем, сімейне консультування стає економічно вигідним, а всеосяжний характер робить його дійсно привабливим та чуйним, що вирішує глобальні проблеми не тільки у сім’ї, а й у групі членства.

Консультування з питань шлюбу і сім’ї – відносно новий вид соціального замовлення. Зокрема, більшість підходів консультування з питань шлюбу і сім’ї концентрується на досягненнях змін в системі, як індивідуальне та групове консультування фокусується, перш за все, на внутрішньо і міжособистісних стосунках.

Головна мета консультанта – допомогти членам родини виявити і сприйняти можливості внутрішньої сімейної основи, та повернути у правильне русло, яке потрібне для змін.

Контакти

Тел. 0632404508

Тел. 0679802165